Tydzień Dziecka u Misia Uszatka

poniedziałek, 3 czerwca 2024

Tydzień Dziecka w naszym przedszkolu obfitował w wiele atrakcji. Najpierw były smakowite lody, a Panie specjalnymi kredkami ozdabiały dzieciom twarze w kolorowe wzory. Następny  dzień to wyjazd wszystkich grup do głogowskiego OK Parku. Dzieci świetnie się bawiły w basenie z kulkami, na karuzeli, na dmuchańcu, itp. Wycieczka ta sprawiła wiele frajdy. Hasło kolejnego dnia to: „Nauczyciele  dzieciom” , czyli przedszkolaki obejrzały inscenizację wiersza J. Brzechwy „Leń” w wykonaniu nauczycielek. Następnie odbyły się wspólne zabawy integracyjne, muzyczno - ruchowe i mini dyskoteka. W ostatnim dniu odchodów dziecięcego święta było przedszkolne kino. Dzieci obejrzały film zajadając świeżutki popcorn. Było super!

red. pm4_herbut