Dyżur wakacyjny w przedszkolu

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Dyżur wakacyjny w przedszkolu - Szkoła Podstawowa im. Armii Krajowej w  Dębowej Kłodzie

Drodzy rodzice (opiekunowie prawni)!

Prosimy o zgłaszanie rodziców  ( opiekunów prawnych) na dyżur wakacyjny, który pełnić będzie Przedszkole Miejskie  nr 5  w Polkowicach, przy ul.  Kolejowej 14.

Warunkiem zapisania dziecka na w/w dyżur jest:

1. Dostarczenie wypełnionej  Karty zgłoszenia dziecka do przedszkola od 05.06.2023 do 16.06.2023.
  2. Podpisanie umowy na korzystanie z usług z Przedszkolem Miejskim nr 5 w Polkowicach  do dnia        23.06.2023.

Regulamin oraz Kartę zgłoszenia można pobrać na stronie przedszkola lub odebrać w placówce.

Przy wypełnianiu Karty Zgłoszenia w miejscu „Upoważnienia osób do odbioru dziecka” - na pierwszych miejscach proszę wpisać rodziców (opiekunów prawnych) wraz z nr dowodu osobistego i nr telefonu.