Ekologiczny Piknik Rodzinny

poniedziałek, 5 czerwca 2023

Dnia 30 maja 2023 r. odbył się w naszym przedszkolu Ekologiczny Piknik Rodzinny, podczas którego świętowaliśmy Dzień Mamy, Dzień Taty oraz Dzień Dziecka.

Pierwsza część imprezy odbyła się w amfiteatrze, gdzie wszystkie dzieci zaśpiewały piosenkę w języku angielskim „I love my mummy, i love my daddy”, następnie każda grupa zaprezentowała występ przygotowany pod okiem wychowawców.

Następnie przenieśliśmy się do przedszkolnego ogrodu, gdzie na wszystkie dzieci czekało mnóstwo atrakcji.

Nauczyciele przygotowali stoiska na których można było malować naturalnymi pędzlami, wykonać Eko – bransoletki, wazony na kartonie czy Eko – ludziki oraz zostać poszukiwaczami skarbów przyrody. Dodatkową atrakcją był Klaun Wesołek, który tworzył „cuda” z balonów a także stoisko z malowaniem twarzy i tatuażami.

Niezawodni okazali się nasi rodzice, przygotowując na piknik przepyszne wypieki oraz panie z  przedszkolnej kuchni, które zaserwowały kiełbaskę, bigos z młodej kapusty, chleb ze smalcem i ogórkiem małosolnym oraz półmiski pełne owoców.

Dziękujemy za przybycie i świetną zabawę!

Video file